Inwestycje kapitałowe

images (4)

Szanowni Państwo.
Przygotowałam dla Państwa propozycję, która mam nadzieję wzbudzi Państwa zainteresowanie. Może ona w istotny sposób ograniczyć koszty dotychczas posiadanych przez Państwa programów inwestycyjnych oraz zwiększyć zyski z inwestycji.
Państwa pieniądze są inwestowane zgodnie z najnowszymi trendami na rynkach finansowych. Samodzielnie decydujecie w jaki sposób chcecie inwestować ,aby zwiększyć szanse na duże zyski minimalizując jednocześnie ryzyko strat. Wraz ze zmianą oczekiwań można zmienić sposób inwestowania tak często jak jest to konieczne. Korzystacie Państwo z internetowych platform inwestycyjnych znanych i sprawdzonych firm AXA ,  AEGON i ING.
Do Państwa dyspozycji pozostaje wybór spośród ponad 69 Funduszy Inwestycyjnych ( polskich, zagranicznych, walutowych, surowcowych, sektorowych ) z różnych kategorii ryzyka inwestycyjnego, notowanych w walutach: PLN, USD, CHF, EUR. Zgodnie z wybraną strategią można też skorzystać z gotowych Portfeli Modelowych, zarządzanych przez licencjonowanych (KNF) Doradców Inwestycyjnych.
Środki, jakie inwestujecie Państwo na swoich kontach, są alokowane w 100%, przy braku prowizji za zakup lub sprzedaż jednostek uczestnictwa. Dzięki konwersjom, dokonywanym w obrębie jednego produktu, nie ma konieczności płacenia 19% podatku od zysku, opłat dystrybucyjnych, umorzeniowych i innych kosztów operacyjnych związanych ze zmianą strategii inwestycyjnej.
Korzystając z tych udogodnień można szybko reagować na zmiany rynku, a każda, nawet błędnie podjęta decyzja inwestycyjna może być natychmiast skorygowana. Programy inwestycyjne posiadają wiele korzyści prawno-podatkowych, o których poinformuję szczegółowo, gdyż współpracuję jako Specjalista d/s Finansów Osobistych Polskiego Towarzystwa Doradców Finansowych. Umówię się na spotkanie i dobiorę specjalnie dla Państwa potrzeb i możliwości odpowiedni program inwestycyjny. Możecie Państwo też skorzystać z unikatowego Programu Partnerskiego – „Klubu Klienta”, gdzie oferuję szeroki dostęp do informacji finansowych i dodatkowych dochodów.
Pamiętaj: „ nie staniesz się bogaty dzięki pieniądzom zarobionym, a dzięki tym, które zaoszczędzisz i dobrze zainwestujesz”.
Jeśli wzbudziłam Państwa zainteresowanie zapraszam do kontaktu .
Agata