Inwestycje

Baner

Szanowni Państwo.

• Firma MAKIA specjalizuje się w pełnej obsłudze Klienta zainteresowanego zarówno inwestycjami w rynku nieruchomości, jak i w szeroko pojętym rynku kapitałowym.
• Zajmiemy się sprzedażą Twojego domu, mieszkania, lokalu czy gruntu. Znajdziemy nieruchomość, która w pełni odpowie na Twoje zapotrzebowanie. Zapewnimy pomoc w kompletowaniu dokumentów, pełną obsługę kredytową, umówimy spotkanie w biurze notarialnym. Każda transakcja nadzorowana jest przez doświadczonego i kompetentnego pośrednika w obrocie nieruchomościami.
• Dla Firm posiadających park maszynowy, linie produkcyjne oraz dla branży medycznej oferujemy bardzo korzystne warunki leasingowe.
• Dla wszystkich zainteresowanych inwestycjami na rynku kapitałowym,  inwestycjami alternatywnymi oraz ubezpieczeniem życia swojego i najbliższych, mamy doskonałe propozycje wiodących Firm (AXA, AEGON i innych). Zapewniamy również serwis posprzedażowy i zachęcamy do zadbania o swoją przyszłość już dziś, bez względu na wiek i zasobność portfela. Każdemu Klientowi zapewnimy indywidualny dobór programu inwestycyjnego (współpracujemy w tym zakresie m.in. z Polskim Towarzystwem Doradców Finansowych) .
Zapraszam do korzystania z usług mojej Firmy

Agata